Já jsem vlastně blogoval už v minulém století, přesně v roce 98 (jo to už je solidní historie), jenže tenkrát se tomu tak neříkalo. Vlastně ten pohrobek je pořád vystaven světu. Pak v roce 1999 vznikl Aktuel, celkem seriózní plátek, který měl v podtitulu neaktuálně o čekomkoli očima mladých lidí. Ten bohužel zmizel v nenávratnu společně s člověkem, který mi poskytl hosting a technologie, ale lze jej naštěstí vyhledat na skvělém archive.org. Je to (pro mě) úsměvné čtení. Poté jsem už sám rozjel Prdel.cz, trochu netradiční web, s nijak nechutným humorem, spíš jsem se to vždycky snažil udržet na slušné úrovni a sprostějšího slova, než je prdel by tam člověk pohledal (ale o tom jindy).
Jenže ta chuť psát se najednou vytratila, a když už jsem skoro tři roky nenapsal na Prdel.cz nic pořádného, říkal jsem si, že bych mohl zkusit klasický blog a zase se na něm trochu rozepsat.
Ale už teď vidím, že si mi to nějak nedaří. Nezápasím s návštěvností jako většina běžných blogerů, vlastně jsem o tomhle blogu ještě nikomu neřekl, takže v návštěvnosti je sympatická nula, ale nějak to není ono. Mám totiž takový pocit, že každý blog by měl o nečem být, a že tenhle je o ničem. Uvidíme, ještě chvíli to zkusím.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat