Koncem loňské lyžařské sezóny mě pojal smutek. V Peci (zde s velkým P) pod Sněžkou jsem najel do hlubokého mokrého sněhu a přestože má rychlost v tu chvíli byla taková, že jsem se sám musel hlídat, abych si nezul lyže v domění, že jsem zastavil, špička levé zůstala pod sněhem a já jsem přelétnul dopředu až mi vypnulo vázání. Jenže ouha, když jsem se vyškrábal zpět těch pár metrů do kopce pro zabořenou lyži zjistil jsem, že zhruba v jedné třetině je ohnutá o 30 stupňů, takže když jsem pak s tímto trochu neohrabaně sjížděl z kopce, vypadal jsem docela komicky. Být tam japonští turisté, mohli mít pěknou fotku, ale jejich škoda, nebyli tam.
Byl jsem z toho velmi rozmrzen, sice byl už konec lyžařské sezóny, ale lyže Voekl Porsche jsem měl první zimu a představa, že bych si musel kupovat nové, příliš moji kapsu netěšila. Zkusil jsem tedy reklamaci, ale nebyla uzána s odůvodněním, že na lyži působila vnější hrubá síla (alespoň vím, jak mám nazývat těch svých pár kil navíc :)).
Ale teď už k tomu, proč tohle celé píšu a co má znamenat ta pochvala. Ještě na sjezdovce u mě zastavil nějaký pán, že se mu tohle stalo vloni a dal mi telefon na zřejmě jediného člověka, který umí uhnutou lyži opravit (má na to nějakou pec (zde s malým p, i když by si velké jistě zasloužila :)), díky které tu lyži narovná). Je to pan Nedomlel, má Ski Servis Nedomlel ve Vysokém nad Jizerou a je to jistě dobrý podnikatel - ten pán na sjezdovce mi dále říkal, že než mu pana Nedomlela kdosi doporučil, oběhal všechny servisy v Praze a nedočkal se jiné odpovědi, než že je může vyhodit. Inu dobré zboží - v tomto případě služba - se chválí samo. Tedy zavolal jsem mu, lyže poslal a on mi je za týden poslal zpět opravené za v tomto kontextu směšných 500 Kč.
Bohužel, zatím se zdá, že lyže stejně tuto sezónu potřebovat nebudu, ale držme ještě chvíli zimě palce, snad to nevzdá...
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat